Ігри Войнушки

Хто б і що б не говорив, а війна завжди була і залишається заняттям для справжніх чоловіків. Ну а хлопчакам поки можна потренуватися. І спеціально для цього зроблені і зібрані на нашому сайті гри войнушки.

Безліч супротивників готове кинути вам виклик. Серед них є кровожерливі акули, злісні гангстери, ворожі солдати, злі пірати і навіть страшні зомбі! Однак і вам не доведеться виходити на бій з голими руками. У вас є чудовий арсенал. В одних онлайн войнушки вам належить досконало опанувати науку стрільби з легкої стрілецької зброї – пістолети, дробовики, вінчестери, гвинтівки, автомати і багато іншого. Любителі екзотики можуть вибрати і старовинні гармати, з допомогою яких можна обороняти свій замок, руйнуючи ворожий. Ну а якщо ви любите більш серйозна зброя, то до ваших послуг потужні танки, швидкі літаки та чудовий корабель. Вже нудьгувати тут точно не доведеться!

Кожну секунду гри, як і в стрілялках зі зброєю, доведеться доводити свою майстерність, чудову реакцію і швидкість. Адже без цього неможливо пройти жодної з представлених на сайті ігор. Так що, якщо ви хочете відчути себе переможцем і з задоволенням витратити кілька годин свого часу, швидше приступайте до ігор войнушкам!

на початок