Ігри Американські гірки

У наш час дуже багато дітей мріють прокотитися на американських гірках. Але не всім випадає така можливість. Тому наш сайт зібрав колекцію ігри Американські гірки. Будь-яка дитина може зайти в цю рубрику і вибрати будь-яку із запропонованих ігор. Є кілька жанрів цієї гри, і в яку грати, вирішувати тільки Вам. Дуже цікава і безкоштовна гра Американські гірки, Творець атракціонів. Ви зможете самостійно створювати свою гірку і їздити по ній, збираючи коштовні камені. Вам потрібно побудувати гірку так, що б з'їжджаючі люди змогли зібрати всі дорогоцінні камені. Тільки тоді відкриється наступний рівень, Ви зможете отримати нові інструменти для побудови нових, більш складних американських гірок.

Ще одна захоплююча онлайн гра Американські гірки, під назвою «Створи свою американську гірку». В неї теж потрібно складати трасу і скачувати по ній людей у кабінах. Суть гри зібрати всі монети по шляху від старту до фінішу і при цьому не зламати кабінки. Їх дуже легко перевернути, так що при побудові використовуйте закони тяжіння і постарайтеся зробити спуск цих людей безпечним.

Гірка жаху не змусить Вас збирати її. Найголовніше в цій грі втриматися і доїхати до фінішу, керуючи швидкістю самої візки. Ви можете гальмувати і трохи підстрибувати на віражах. Будьте уважні в грі Американські гірки і не переверніть візок з тими, хто катається.

Грати в гру Американські гірки можуть діти будь-якого віку, які вже вміють малювати на комп'ютері за допомогою мишки або керувати стрілками. Змагатися можуть як хлопчики, так і дівчатка. Ця гра підходить всім діткам і буде ще більше цікава, якщо на гру збереться багато друзів. Хто знає, може, коли-то Ви зможете по-справжньому покататися на американських гірках в залізних візках. Відразу згадаєте, як раніше могли грати в Американські гірки і малювати траси для проходження.

на початок