Ігри їжа

Всі дівчатка з дитинства розуміють, що подорослішавши, вони стануть хранительками домашнього вогнища і майстерними хозяюшками. Приготування їжі – це невід'ємна частина життя сім'ї для жінок. Якщо ти ще не вмієш самостійно створювати шедеври на кухні. Ігри готуємо їжу допоможуть тобі досягти майстерності в цій не легкій, але захоплюючій справі. Перед вами відкриються двері у світ сотень смачних рецептів відомих страв і секретів кулінарного майстерності. Але з одного боку, це просте розвага, а з іншого – дуже корисне заняття. Крок за кроком, дотримуючись інструкції і вказівок, ви навчитеся готувати будь-які страви народів світу. Починайте з тренування в простих стравах і поступово переходите до більш складним. Вам на допомогу завжди прийдуть улюблені герої мультиків і фільмів – Барбі, Даша Слідопит, Хейзел, Монстер Хай і інші. Здивувати рідних і друзів першими, другими стравами, а так само десертами тепер легко!

Від новачка до професіонала!

Навичка приготування смачних страв завжди приходить з практикою. Мало знати рецепт смачної страви, важливо ще й вміти правильно з ним поводитися: як змішувати інгредієнти, в якій послідовності використовувати продукти, як поєднуються ті або інші елементи і т. д. Для дівчат, які стежать за своїм раціоном і харчуванням, існують підказки з кількістю калорій у стравах. Всі рецепти можна роздрукувати і вже в реалі порадувати своїм шедевром оточуючих. Ігри готуємо їжу мають безліч переваг:

Батьки будуть спокійні за стан своєї кухні. Тут тренувати безпечно, травми та опіки виключені. Всі ваші проби не зажадають ні єдиної копійки на витрачені продукти, а холодильник завжди сповнений ними. Приготування безлічі тортів і тістечок ніяк не відіб'ється на вашій фігурі. Випробувавши готовий рецепт, вдалий результат ти завжди можеш занести в свою кулінарну книгу. У твоєму розпорядженні величезну кількість інструментів: холодильник, мікрохвильова піч, кухонний комбайн, міксер, духовка та інші. Тут навіть невдало приготовану страву не засмутить ні одну хазяєчку. Наступний рівень складності в таких іграх – це конкурси. Порівняйте свої результати з майстром і стаєте професіоналами.

Чим корисні для вас дані гри?

Як багато розваги, Ігри готуємо їжу спрямовані на розвиток гравця разом з прекрасним час провожденієм і позитивними емоціями від результатів. Вам знадобиться увагу, посидючість і терпіння. Кухня – справа не легка, чергуйте відпочинок і працю, щоб розслабитися після розумових занять. Чудово тут тренується фантазія. Завжди можна придумати й спробувати свій власний рецепт. Так само вона відмінно згодиться в оформленні страв. Барвисті і яскраві завжди піднімають апетит. Ці важливі навички легко перенесуться в реальне життя і стануть відмінною підготовкою до дорослого життя. Уявіть, як класно тренуватися разом з донькою: дати пораду і самим навчитися чомусь новому. Успіхів вам і ласощів!

на початок