Гра Зомбі Сталкер

Ласкаво просимо в захоплюючу гру під назвою Зомбі сталкер. Назва вже говорить про те, що в даному розвазі вас чекає повномасштабне бій зі злом, причому не на життя, а на смерть. Чи зможете ви впоратися з місіями, які поклали на вас розробники даного розваги? Отже, уявіть, що ви перебуваєте на якійсь території, яка просто кишить зомбі, і вони постійно оточують вас, щоб знищити. Звичайно, треба задіяти всі сили в боротьбі з ними, тому що бути біді.
Спочатку, як і у всіх онлайн-іграх, кількість зомбі буде обмежено, вони будуть діяти повільно, даючи вам можливість вибрати оптимальний варіант їх вбивства. Але чим більше зомбі ви знищите, тим більше їх буде ставати. Більше того, вони відразу ж прискоряться і тоді доведеться тільки встигати дивитися по сторонах, щоб не пропустити момент, коли зомбі підуть в атаку. Іншими словами, складність гри з кожним рівнем тільки зростає, і треба докласти максимум зусиль, щоб вийти з неї переможцем.
Крім того, на локації, на який ви зараз знаходитесь, будуть періодично відкриватися якісь портали в інший світ. Це додаткові рівні гри, а значить, веселощів буде куди більше, ніж ви очікуєте.
(голосов:1)