Гра Зомбі 3Д Гонки

Запрошуємо вас взяти участь у перегонах. Здавалося б, написано так сухо, але ця фраза таїть у собі багато цікавого, наприклад, те, що перегони будуть не зовсім звичайними. Чим примітні саме ці перегони? Справа в тому, що в даній грі ваш персонаж буде не зовсім людиною, він буде зомбі. І вам доведеться змагатися з точно таким же живим мерцем, як і ви сам, що не може не інтригувати. Хто знає, наскільки вправними водіями є зомбі.
Ви зможете вибирати один з трьох автомобілів, які надані для гонок розробниками цієї онлайн-ігри. Всі тачки відрізняються один від одного, тому вам потрібно буде дуже серйозно подумати, перш ніж пуститися в пригоду. Одне авто славиться тим, що може рухатися дуже швидко, інше – розмірами і підвищеною маневреністю. Всі ці фактори є дуже важливими при перегонах, погодьтеся, головне, визначити для себе найважливіший фактор і вибрати саме той автомобіль, який потрібен.
Змагання проходять на кільцевих трасах, а значить, потрібно буде згадати кілька фізичних законів, які ви вчили ще в школі, щоб зрозуміти, чи потрібно скидати газ на поворотах або ви отже проскочите. Крім того, в грі буде можливість збирати бонуси, які потім можна використовувати на апгрейд свого транспортного засобу.
(голосов:0)