Гра Зомбі: Спалах Вірусу

Запрошуємо вас взяти участь у грі під назвою Спалах зомбі вірусу. Якщо ви вірите в теорію всесвітньої змови, тоді легенда, яку створили для вас розробники цієї гри, вам повинна сподобатися. Справа в тому, що тут розповідається про якихось секретних лабораторіях, в яких розробляли небезпечне біологічне зброя, здатне вразити наповал цілі народи. І, звичайно, як буває в таких ситуаціях, людський фактор вага зіпсував. Хтось недодивився, і моторошний вірус вирвався на свободу. Наслідки його жахливі – він заражає всіх людей, перетворюючи їх на зомбі. І тепер по вулицях міста, в якому живе персонаж, снують туди-сюди натовпи живих мерців, які бажають з'їсти чиїсь мізки.
Доля минула тільки вашого персонажа, який чомусь не захворів цієї страшної хвороби. А тому його положення не стало краще, тому що він залишився один у натовпі моторошних монстрів, що намагаються його зловити і з'їсти. Вони постійно проробляють різні пастки, щоб загнати туди вашого героя, і часто їм це вдається.
Добре, що наш герой – хлопець запасливий, і у нього виявився револьвер. Тепер за допомогою цього нехитрого зброї йому доведеться не просто знищувати зомбі, а й намагатися вижити самому.
(голосов:0)